Extraktor CTD 900-2

35959538.jpg

CTD 900-2 je hojně užívaný dvoumotorový robustní extraktor a přesto se s ním pracuje stejně lehce jako s menším extraktorem.

Je zvláště vhodný na tvrdé podlahy, které lze spolehlivě a jednoduše umýt speciální hubicí VACUMOP. Hubice VACUMOP, která má na jedné straně umývací houbičku. Hubici pouze v tomto provedení jsme doposud dodávali pro umývání běžných podlah. Pro umývání více namáhaných podlah je vhodnější použít hubici VACUPAD, která je naprosto shodná, pouze místo houbičky je osazena padem (drátěnkou), který má mnohem lepší mycí schopnosti a hlavně delší životnost.

Také se musíme zmínit i o jeho zvláště výkonných sacích turbínách, které vytvářejí podtlak 2500 mm vodního sloupce. Tím je zaručeno dokonalé vysušení umývané podlahy.

Extraktor CTD 900-2 se dá použít i jako suchý vysavač, stačí vložit pouze primární (papírový sáček, filtrační tašku) a sekundární filtr. Dále jej lze používat i jako samostatný vysavač tekutin, například pro vysávání znečištěné vody po umývání podlah jednokotoučovým strojem. Velmi výkonný je na provádění extrakčního čištění koberců, potahových látek čalouněného nábytku, sedadel v autě apod.

Extraktor CTD 900-2 je standardně dodáván se sadou příslušenství A41A.

Parametry výrobku

Objem nádrže na znečištěnou vodu (L)18
Průtok vzduchu (m3/hod)80 litrů/sec.