Technoclean spol. s r.o.

Technoclean spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako pokračovatel mnoholeté obchodní činnosti firmy TECHNOCLEAN AG - Švýcarsko.

Vycházeje z dlouholeté tradice na českém a československém trhu, jejíž počátky sahají do roku 1967, máme i dnes stejný firemní slogan: "SPECIALISTÉ NA VELKOPLOŠNOU PODLAHOVOU ÚKLIDOVOU TECHNIKU".

V našem sortimentu tedy především naleznete mycí stroje na umývání podlah a zametací stroje, ale i průmyslové vysavače, centrální vysavače pro průmysl, stroje na čištění koberců, úklidové vozíky, mopy, vše pro mytí oken, ale i pojízdné myčky automobilů a kamiónů.

A pokud si chcete efektivně uklízet sami a nevíte přesně jak na to, zpracujeme Vám projekt Vašeho úklidu, doporučíme zařízení a po dobu jeho rozběhu budeme Vaše pracovníky instruovat a metodicky vést.

Máme pro Vás odborně vyškolené servisní pracovníky a vlastní servisní dílny, protože víme, že rychlý a kvalitní servis je pro Vás velmi důležitý. A k tomu velký sklad zboží a náhradních dílů, kde nic z toho co můžete potřebovat nechybí.

V České Republice výhradně zastupujeme firmy: