Aktuality » Nové partnerství - nové výrobky

WEIDNER REINIGUNGSSYSTEME GmbH - Technoclean spol. s r.o. Vám představuje svého nového partnera, předního výrobce profesionálních tlakových myček a systémů tlakového mytí

 
Vážení zákazníci,
 
pro další zkvalitnění nabízeného sortimentu úklidové techniky a prohloubení služeb zákazníkům jsme se rozhodli pro trvalou spolupráci se silným partnerem na trhu úklidové techniky a průmyslového čištění, předním výrobcem tlakových myček, firmou WEIDNER REINIGUNGSSYSTEME GmbH.
 
Přímé napojení na výrobce Vám zajistí nejkratší dodací lhůty, poslední aktuální technický strav výrobků a rychlý a spolehlivější servis.
 
Rozhodnutí pro spolupráci s výrobcem WEIDNER, bylo určeno především přesvědčivými užitnými vlastnostmi výrobků napříč celým výrobním sortimentem, dobrým poměrem cena/výkon u každé nabídky a samozřejmě i precizním poradenstvím a skvělým servisem této firmy.
 
Mnohé zákazníky zajímá i historie a vývoj společnost Weidner. Sídlo se nachází ve Schwäbisch Hall v Bádensku -Württembersku. V tomto regionu mají vysokou prioritu dvě vlastnosti: důkladnost a pečlivost. Kvalitní výrobky WEIDNER se zde vyrábějí již po tři generace.
 
V šedesátých letech se zrodila první vysokotlaká myčka WEIDNER. Živá poptávka vedla k rozsáhlému rozšíření tohoto sortimentu. Postupně byly do nabídky WEIDNER zařazeny i průmyslové vysavače, extraktory, jednokotoučové stroje, jakož i mycí a zametací stroje s odsáváním. Zpřísněné podmínky pro ochranu životního prostředí pak vedly k vývoji zařízení na úpravu vody a stacionárních čističek odpadních vod, které dnes tvoří pevnou část bohaté a úspěšné nabídky sortimentu.
 
Naši zákazníci očekávají pokročilou technologii a prověřenou kvalitu. Mezinárodní úspěch čistících strojů a zařízení WEIDNER je důkazem toho, že výrobky Weidner odpovídají přáním a vysokým nárokům trhu. Z tohoto důvodu je připojujeme k naší dosavadní nabídce, která zůstává nezměněna. Téměř kompletní program pro úklid a čistotu nabízí všem zájemcům možnost vybrat si model doslova šitý na míru jejich požadavkům.
 
Naším závazkem je neustálá aktualizace našeho obchodního programu, s maximálním důrazem na kvalitu a poslední stav vývoje námi prodávaných produktů. Chceme být nejlepší! Nejen spokojení, ale n a d š e n í zákazníci je náš cíl.
 
Váš tým Technoclean – Weidner.