Průmyslový vysavač A756KX1.3D Z 22

a756kx1-3dz22.jpg

Třífázové průmyslové vysavače jsou robustní odolné stroje určené k těžšímu průmyslovému nasazení. Díky své turbíně poháněné třífázovým motorem je možné je nasadit i tam, kde je vyžadován nepřetržitý provoz vysavače. Mají obrovský sací výkon, velký filtr a dostatečné kapacitní odpadní nádobu. Díky jejich solidní konstrukci mohou být používány i v krických podmínkách průmyslových prostředí. I přes svojí mohutnost a značnou hmotnost se s nimi dobře manipuluje a vyprazdňování nádoby je stejně jednoduché jako u menších modelů.
Model A756KX1.3D je vhodný na vysávání suchých materiálů, pevných látek, ale i pro vysávání tekutin. Je certifikován do prostředí výbušných prachů zóna Z 22.
Tento vysavač je možno na přání vybavit filtrem jiné kategorie s ohledem na toxickou nebezpečnost vysávaného prachu, absolutním filtrem, cyklónovým plechem, zařízením pro vypnutí vysavače při dosažení maximální hladiny v případě vysávání tekutin (stopka tekuitin), sadou patronových filtrů se samočištěním, elektrickým oklepávačem textilního filtru.
V základním provedení je dodáván lakovaný a nádobu má zhotovenou z nerezové oceli.
Může být za příplatek vyroben i s komorou filtrů z nerezu nebo celý vysavač může být vyroben z nerezové oceli AISI 304.

Parametry výrobku

Rozměry (š×d×v) [mm]65×120×175
Hmotnost (kg)210